پرش به محتوای اصلی

عنوان خدمات پرداخت آنلاین
آدرس وبگاه http://pay.portaltvto.com/
نام دستگاه اجرایی سازمان آموزش فنی و حرفه ای
نام دستگاه مادر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
نوع خدمت خدمت به شهروندان (G2C)
مخاطبین مخاطبان خدمات سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
مدارک لازم
قوانین و مقررات بالادستی
هزینه خدمت
شماره حساب (های) بانکی نزد بانک ملی بنام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
پرداخت بصورت الکترونیک دارد
مرحله ارائه خدمت الکترونیکی (اینترنتی)

پرداخت تمامی مبالغ در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اعم از (1) هزینه ثبت نام در آزمون، (2)هزینه ثبت نام در دوره های آموزشی (بجز شهریه آموزشگاه های آزاد)، (3) هزینه صدور/تمدید پروانه تاسیس آموزشگاه ها، (4)هزینه صدور/تمدید ابلاغ مدیریت و مربیگری، (5) هزینه صدور و تمدید گواهینامه های مهارت، (6) هزینه خدمات مشاوره و (7)هزینه آزمون عملی مجدد از طریق این سامانه انجام می شود.

با ورود به برگ نخست این سامانه، جهت پرداخت هزینه صدور گواهینامه ها، گرینه مربوطه را انتخاب و در غیر اینصورت گزینه "خرید کارت اعتباری" را انتخاب کنبد.
در بخش خرید کارت اعتباری، اطلاعات فردی و تماس خود را درج و سپس نوع کارت را در بخش کالا انتخاب کنید. با انتخاب کلید ذخیره، کد سفارش نمایش داده شده را برای خود یادداشت نمایید و سپس در صورت اطمینان از صحت اطلاعات و تایید آن به صفحه پرداخت بانک ملی هدایت خواهید شد. پس از پرداخت، صفحه پورتال سازمان نمایش داده می شود و کد های ثبت نامی را می توانید دریافت کنید.
توجه: درصورت بروز هرگونه مشکل در فرایند دریافت کد های ثبت نام می توامید با مراجعه به همین سامانه و در بخش " پیگیری خرید ها" نسبت به بازیابی کدهای خرید اقدام کنید.
در بخش " پرداخت هزینه صدور گواهینامه ها"، با وارد کردن کد ملی یا پاسپورت، فهرستی از گواهینامه ها که هزینه ی آنها پرداخت شده و همچنین فهرست آزمان هایی که قبول شده اید اما هزینه صدور گواهینامه هنوز پرداخت نشده به شما نمایش داده می شود. با انتخاب از فهرست "قابل پرداخات ها" همانند فرآیند قبل به صفحه بانک هدایت شده و بعد از پرداخت اطلاعات شما بطور خودکار جهت صدور گواهینامه مهارت ارسال می شود.